پخش تراکت ماندگار

پخش تراکت به روش مویرگی

پخش تراکت به روش مویرگی پس از هماهنگی و تماس با روابط عمومی شرکت پخش ماندگار نیروی مد نظر اعزام شده و پس از دریافت اوراق تبلیغاتی شما به محل جهت پخش تراکت مویرگی رفته و تک به تک (به دلیل نظارت شدید از طرف شرکت بر کیفیت انجام پروژه) به محل های مورد نظر (شیشه ی ماشین ها – داخل منازل – تحویل به مغازه ها – ادارات – بانک ها – موسسه ها – فروشگاه ها – فست فود ها – سالن های آرایش -باشگاه های زیبایی اندام – آموزشگاه ها و …) رفته و بنا به تجربه ای که نیروی مد نظر دارد (برای بالا بردن کیفیت کار) و توصیه های و الزامات کارفرما (شما) شروع به اجرای پروژه میکند.

در روش شرکت ماندگار مویرگی هم علاوه بر با تجربه بودن نیروی اعزامی ، اوراق تبلیغاتی شما با بیشترین درصد بازدهی به دست مخاطبینتون میرسد و به لطف خدا شما هم مثل دیگر عزیزان کارفرما به راحتی میتوانید از نتایج کسب شده از روش پخش تراکت مویرگی لذت ببرید .

اهداف تبلیغات را برای یک مخاطب مرتبط چاپ کنید.

بازاریابی دیجیتال اغلب شبکه گسترده ای را ایجاد می کند تا مخاطبان عمدتاً بی توجه را شامل شود. با این حال، بازاریابی چاپی، مانند تبلیغات در مجلات، مخاطبانی را هدف قرار می دهد که از قبل به نوع کسب و کار شما علاقه مند هستند.

برای مثال، خوانندگانی که مشترک مجله Up North Action می شوند یا آن را از یکی از قفسه های ما می گیرند، به دنبال اطلاعات سفر مربوط به شمال ویسکانسین و Upper Peninsula Michigan هستند. تبلیغ‌کنندگان در بخش‌های اقامت، غذاخوری، رویدادها، و جاذبه‌ها می‌دانند که مخاطبان اسیر خود دارند.

لینک مفید : پخش تراکت در نمایشگاه ها

علاوه بر این، مجلاتی مانند Up North Action و Up North Home Showcase از خوانندگان وفادار برخوردار هستند، بنابراین قرار دادن یک آگهی در شماره های متعدد یک مجله، آشنایی با برند و احتمال فروش را افزایش می دهد.

تبلیغات به صورت چاپی انعطاف پذیری و مقرون به صرفه بودن را ارائه می دهد.

تبلیغات چاپی به دلیل انعطاف پذیری که دارند مقرون به صرفه هستند. بسیاری از کسب و کارهای کوچک با قرار دادن تبلیغات تلویزیونی قیمتی ندارند. رادیو همیشه مناسب نیست. در تبلیغات دیجیتال گزینه های محدودی وجود دارد.

اما احتمالاً آگهی چاپی متناسب با بودجه شما وجود دارد. به عنوان مثال، ۵ Star Marketing & Distribution آگهی‌های تمام صفحه را در مکان‌های مورد علاقه‌ای مانند پشت جلد مجلات Up North Action و Up North Home Showcase به شرکت‌هایی می‌فروشد که بیشترین دیده شدن را دارند. ۵ ستاره تبلیغات صفحه کسری را با قرار دادن داخلی به کسانی که به دنبال مقرون به صرفه ترین گزینه ها هستند ارائه می دهد.

READING PRINT توجه و حفظ بهتر را به رخ می کشد.

مطالعات نشان می دهد که افراد قبل از حرکت به طور متوسط ​​یک وب سایت را به مدت تقریباً ۱۵ ثانیه اسکن می کنند. این یک پنجره کوچک از زمان برای ایجاد یک تأثیر بزرگ است! اما وقتی مردم در حال مطالعه چاپی هستند، مدت بیشتری توجه آنها را جلب می کنید.

لینک مفید : پخش تراکت به روش دادزن

تحقیقات نشان می دهد که مردم هنگام خواندن متن روی کاغذ کندتر از زمانی که یک صفحه وب را می خوانند، مطالعه می کنند.
مطالعات همچنین نشان می‌دهد که خوانندگان در مقایسه با دیجیتال، به نرخ‌های بالاتری از یادآوری و حفظ در هنگام خواندن چاپی دست می‌یابند.
چاپ یک تجربه چندحسی برای حداکثر تأثیر احساسی ارائه می کند.

خواندن یک مجله چندین حس را درگیر می کند:

  • با دیدن رنگ های پر جنب و جوش از صفحه بیرون می زند
  • وقتی مجله را در دست می گیرید، وزن و بافت کاغذ را احساس کنید
  • وقتی صفحات را می‌چرخانید، شنیدن آن‌ها ورق می‌خورد یا چروک می‌شود
  • حتی بوی جوهر

این برداشت‌ها تجربه خوانندگان را با تبلیغات شما غنی می‌کند، در نتیجه ارتباطات عاطفی ایجاد می‌کند و خاطرات عمیق‌تری از آنچه دیده و خوانده‌اند ایجاد می‌کند.

لینک مفید : پخش تراکت

تبلیغات چاپی در طول زمان به بسیاری از خوانندگان می رسد.

وقتی خوانندگان شما از یک مقاله مجله لذت می برند، آن را بریده می کنند (و همچنین تبلیغات اطرافش) و بعداً به آن مراجعه می کنند، یا آن را به دوستی می رسانند که ممکن است برایش ارزش قائل باشد.

مجله‌ای که در اتاق انتظار مطب پزشک، سالن بدنسازی یا لابی هتل قرار می‌گیرد، طی چند ماه توسط افراد زیادی دیده می‌شود. تبلیغات چاپی شما به جای گم شدن در دنیای زودگذر فضای مجازی، جایی که حتی پیوندهای دائمی اغلب شکسته می شود، قدرت ماندگاری در دنیای فیزیکی دارد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

" مشاوره / سفارش "0936-810-5297